Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adam Glváč maklér
Adam Glváč
glvac@promreal.sk
+421903574226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÉ Prémiový 2-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Ulica
Mahulanka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
62 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
05.03.2023
Aktualizované
15.03.2023
Cena 0,00 €
Adam Glváč Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421903574226

Popis nehnutelnosti

Prom Real ponúka prenájom moderného, úplne nového 2-izbového bytu v novostavbe s vlastným parkovaním a výbornou dostupnosťou. Využite unikátnu možnosť byť jeho prvým nájomníkom.

VÝHODY:
+nadštandardné prevedenie
+najvyššie poschodie
+vlastné parkovanie
+priestranný balkón

BYT:
Byt s celkovou rozlohou 62m2 bol majiteľom odovzdaný do užívania v roku 2022 a doposiaľ nebol obývaný. Nachádza sa na najvyššom- treťom poschodí, disponuje vstupnou halou, kúpeľňou, samostatným WC, spálňou a kuchyňou prepojenou s obývačkou, z ktorej sa vychádza na balkón.
Priamo pri vstupe do bytu sa nachádza pivničná kobka s rozlohou cca 2m2.
Jeho nadštandardné zariadenie- od sanity, cez vstavaný nábytok, až po kvalitnú elektroniku, zatiaľ nebolo využívané. Máte teda jedinečnú možnosť prenajať si byt, v ktorom je všetko úplne nové a nedotknuté.

BYTOVÝ DOM:
Nízkopodlažný bytový dom s bezbariérovým prístupom sa nachádza v uzavretom areáli s spolu s ihriskami a parkoviskom s vyhradeným miestom prislúchajúcim k bytu. Disponuje výťahom a elektronickým vrátnikom.

LOKALITA:
Poloha bytu určuje výbornú dostupnosť pešo, verejnou dopravou a rovnako autom. Nachádza sa len 4 minúty chôdze od vlakovej stanice a zastávky SAD a 7 minút od centra Pezinka. Napojenie na hlavný ťah na Bratislavu je vzdialené 1 minútu jazdy autom, diaľnica D1 je vzdialená cca 10 minút jazdy.