Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 4 izbový moderný dom, Kučišdorfská dolina, Pezinok.

Typ
Prenájom
Mesto
Pezinok
Ulica
Kučišdorfská dolina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Celková plocha
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 1 570,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný 4 izbový moderný rodinný dom v Pezinku, lokalita Kučišdorfská dolina. Vybavenie: komplet zariadená obývačka spojená s kuchyňou, hosťovská izba so šatníkom, kúpelňa s WC a sprchovým kútom. Poschodie: komplet zariadená spálňa, pracovňa, kúpelňa s WC a vaňou, domáca posilňovňa, Freesat TV. Udržiavaná záhrada 400 m2, izolovaná zeleňou od susedov, so službami záhradníka. Nová vonkajšia terasa. Dom v pešej blízkosti priehrady, krásna príroda, vinice, prechádzky, cyklotrasy, turistika. Dom k dispozícii od 18.7.2022. Zvieratá vítané! (malý pes aj do interiéru, veľký pes na dvor).
Cena prenájmu je Cena 1350 EUR + 220 EUR energie. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená, možnosť dohody). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264