Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Landstar Services s. r. o.
office@landstar.sk
0944150505

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

8 izbový rodinný dom, celopodpivničený, s terasou, zimnou záhradou, veľkým prístreškom s dielňou a altánkom Pernek!!!

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Pernek
Ulica
Pernek
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
275 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.02.2021
Aktualizované
19.02.2021
Landstar Services s. r. o. Landstar Services s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 8 izbový rodinný dom Pernek. Plocha: úžitková 275m2, zastavaná 133m2, pozemku 795m2, pivnice 105m2, zimná záhrada 25m2, terasa 10m2, altánok 30m2, prístrešok 88m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová + 15cm zateplenie. Kúrenie: ústredné - plynový kotol a aj kotol na pevné palivo. iná strecha.Strešná krytina: škridplech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, 2x studňa a žumpa.

Dispozičné riešenie domu: suterén - kotolňa, 3x miestnosť; prvé podlažie - vstupná chodba, kuchyňa, veľká špajza a dve skladové miestnosti, obývacia izba, spálňa, fitness miestnosť, kúpeľňa s WC, schodisko do pivnice a druhé podlažie; druhé podlažie - tri izby, kúpeľňa s WC, veľká zimná záhrada s východom na tretie podlažie; tretie podlažie je nedokončené - kuchyňa, dve izby a kúpeľňa s WC.

Pred domom je veľká parkovacia plocha, zastrešená terasa. Pri dome je veľký prístrešok na autá a dieľňa. Na pozemku stojí murovaný altánok a dva drevené záhradné domčeky.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa, turistika, cykloturistika, posilňovňa, zimná záhrada, altánok.

Cena 210 000 €

Kontakt na makléra:
Zlatica Chrupková, RSc. - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca
mobil: 0944 150 505
email: chrupkova@landstar.sk