Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Pavčiná Lehota , Demänovská dolina 646m2

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
646 m2
Pridané
27.02.2023
Aktualizované
07.05.2024
Cena 120,00 €/m2
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Deal Real Estate Vám ponúka na predaj 3 stavebné pozemky v lukratívnej časti Liptova, v obci Pavčiná Lehota, na začiatku Demänovskej doliny. Celkovú plochu majú 2212m2, pri predaji v celku by bola cena 110€/m. Každý z tých 3 pozemkov má 646m2 Orientovaný je rovnomerne na všetky svetové strany, je lokalizovaný na okraji zastavaného územia obce. Tvar pozemku je obdĺžnikový. Pozemok je rovinatý. K pozemku vedie obecná komunikácia.). Pozemok je začlenený do územného plánu  na IBV. V blízkosti pozemku sa nachádza lyžiarsky svah Ski Žiarce s vlekom, bobová dráha, zastávka autobusovej dopravy, obecný obchod. Cca 10 km vzdialené je známe lyžiarske stredisko Jasná pod Chopkom, ktoré poskytuje široké možnosti zjazdového lyžovanie, bežeckého lyžovania, cykloturistiky, skialpinizmu, turistiky, a ďalších rekreačných aktivít. Aquapark Tatralandia aj priehrada Liptovská Mara, s možnosťou vodných športov sú vzdialené tiež cca 10 km. Cena je uvedená za m2. V tejto fáze, sa veľkosti pozemkov dajú ešte upraviť. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.