Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 545 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom priestory v Partizánskom

  • Komerčné priestory, Prenájom, Partizánske | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Partizánske | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Partizánske | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Partizánske
Ulica
Veľké Bielice
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
258 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
11.06.2020
Cena 2,00 €/m2/mes.
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Partizánkom časť Veľké Bielice. Celková rozloha priestoru je 258 m2, vstup je cez nákladnú rampu, v priestoroch je dovedená elketrina. Rozmery vnútornej plochy sú cca 14,77 m x 17,46 m. Výška od podlahy po strop je cca 3,6 m a výška po preklady cca 3,15 m. Uvedená cena je bez DPH. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0908224482.