Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pohostinstvo - bufet v Partizánskom

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.06.2022
Aktualizované
08.06.2022
Cena 64 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pohostinstvo - bufet v Partizánskom na sídlisku Šípok. V roku 2013 prešiel objekt rozsiahlou rekonštrukciou a prestavbou. Zostali len oporné stĺpy, ostatné bolo prestavané nanovo, nová medená elektroinštalácia, vodoinštalácia aj odpady. Steny zvonku drevotrieska, zvnútra sadrokartón, medzi tým 15 cm polystyren. Okná aj dvere plastové, strešná krytina asfaltový šindel. Kúrenie elektrické - klimatizáciou, voda napojená z mestského vovovodu, odpad napojený do verejnej kanalizácie. Ohrev vody riešený elektrický bojlerom. Dispozícia: vnútorný priestor s  20 miestami na sedenie, 1x pánske WC, 1x dámske WC, 1x WC pre personál, obslužný pult a sklad. Vonku spevnená terasa cca 4 x 4 m na sedenie tiež pre cca 20 ľudí. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk