Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt PARTIZÁNSKE / 59 m2 / CENTRUM / Pôvodný stav

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
18.01.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 53 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180082 ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj 2 izbový byt Partizánske - CENTRUM . Plocha: úžitková 59 m2. Podlaha: parkety. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný . Výhody: vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, nízke náklady na bývanie , samostatné kúrenie,  2 x pivnica , slnečný, obchody , CENTRUM . Cena 53 000 € - dohoda možná. Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky