Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Partizánske

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
Lúčna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
31.07.2020
Aktualizované
01.08.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny veľký bungalov v Partizánskom mestská časť - pod sídliskom Šípok. Bungalov so zastavanou plochou 323 m2, sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou cca 1000 m2 v novo vybudovanej štvrti rodinných domov na ulici Lúčna. Bungalov pozostáva z veľkej vstupnej chodby so zabudovanou vstavanou skriňou, priestrannej obývacjej izby ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou, spálne so šatníkom a dvoch detských izieb. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi. V obývačke je krb, sedacia súprava, jedálenský stôl a sektorový nábytok. V spálni sa nachádza postel s veľkým šatníkom a veľkou kúpeľňou spojenou s WC. V dome sa nachádza ešte jedna kúpeľňa s WC v ktorej je umiestnená práčka so sušičkou. K domu prislúcha aj garáž do ktorej vedú dvere zo vstupnej chodby. V dome niesu dorobené niektoré obložky a dvere, ale týka sa to najmä obývačky a vstupnej chodby. Dom je postavený z kvalitných materiálov ( napr. Villeroi Bosch...) Okolo celého domu dal majiteľ postaviť moderný betónový plot pre väčšie súkromie. Na terase je nábytok z umelého ratanu, plocha okolo domu je zatrávnená. Za domom prichystané drevo do krbu a  pripravená betónová platňa pre záhradný domček. K domu vedie asfaltová príjazdová cesta. Cena: 295 000 €

kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939       Email: trencanova@vasereality.sk                        ID: 178815

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky