Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom obec Oslany okres Prievidza FM1533

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Oslany
Ulica
Oslany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Celková plocha
1143 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
27.02.2023
Aktualizované
25.05.2024
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v obci Oslany okres Prievidza.

Je to dvojpodlažný starší rodinný dom a pozostáva zo 4 miestností, kuchyne a schody do podkrovia.
Do domu sú dovedené inžinierske siete ako voda, elektrika, je možné napojenie aj na plyn, ktorý je na hranici pozemku, v obci je nová kanalizácia.
Dom je vhodný na rekonštrukciu, momentálne využívaný ako sklad, predtým slúžil na bývanie, prípadne sa dal využiť aj na podnikateľský zámer, sídlo firmy alebo na skladové priestory.
Prípadne by sa dal dom zbúrať a postaviť tam nový dom s využitím dotiahnutých inžinierských sietí.
Kúrenie predtým bolo riešené pieckou tuhé palivo, okná drevené, strecha je sedlová, krytina škridla, v prípade záujmu by sa dalo aj podkrovie zobývateľniť.

K domu prináleží dvor s rozlohou 475 m2, ktorý je len vo vlastníctve majiteľa, ktorý slúži ako prístup z hlavnej ulice k tomuto domu a aj k ďalšej nehnuteľnosti suseda, ktorá sa nachádza v zadnej časti pozemku.
Po dohode so susedmi by sa dal od hlavnej ulice aj dvor uzavrieť bránou.
Rozloha pozemku kde stojí dom je 178 m2, zastavaná plocha domu je 85 m2,:
Bola by možnosť k existujúcemu domu aj pristaviť na tomto pozemku aj ďalšie miestnosti k boku domu, momentálne je tam postavený menší murovaný prístrešok využívaný na sklad a pivnicu a vedľa neho je latrína.
Oproti domu je ďalší pozemok vo vlastníctve majiteľa s rozlohou 80 m2, ktorý sa dá využiť napr. na parkovanie áut, alebo by sa dalo tam postaviť aj garáž alebo využívať na menšiu záhradku pri dome, pri hranici tohto pozemku je aj studňa.
V zadnej časti dvora za susedom sa nachádza ešte ďalší pozemok vo vlastníctve majiteľa s rozlohou 410 m2 a momentálne využívaná ako záhrada a sad.
Pozemok je rovinatý, s možnosťou parkovania aj viacerých áut.
Veľkosť všetkých pozemkov vrátane domu a záhrady je 1143 m2 (predávajú sa spolu) ale v prípadne záujmu nového vlastníka by sa dala do budúcna zadná záhrada napríklad aj predať.
Odporúčanie makléra: centrum obce, dobrá lokalita, obec ma dobrú občiansku vybavenosť, obchody, kaviareň, škola, škôlka, dobrá dostupnosť prímestskej ale aj železničnej dopravy.

Cena je 32000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.
V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.
Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
Web makléra: www.fazikamiroslav.sk
Číslo zákazky FM1532