Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Pihíková
maria@mgreal.sk
0917410211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v centre Partizánskeho!

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
neuvedená
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.10.2019
Aktualizované
10.03.2020
Mária Pihíková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej časti Partizánskeho, v blízkosti centra . Postavený v r. 1974, obvody domu z kvádre. Ide o poschodový dom, ktorého súčasťou je garáž s jamou, strecha s krytinou - Ipa . Vstup do domu tvorí priestranná predsieň, kuchyňa ktorá je otočená na juh, čo dáva dostatočnú svetlosť , kúpeľňa s wc, klasickou vaňou a murovaným sprchovacím kútom, špajza, pivnica a kotolňa v ktorej sa nacházda plynový kotol , ohrev vody zabezpečený plynovou Qadricou, el. v dome 380 w.  Na druhom podlaží sú 3 obytné izby, kúpeľňa s vaňou, wc, umývadlo, kuchyňa, špajza, z obývacej izby vstup na loggiu z ktorej je krásny výhľad na rieku a les . Dom má výhodnú polohu, v kľudnom prostredí s pekným výhľadom a zároveň dobrou dostupnosťou do centra mesta. Rodinný dom je v pôvodnom stave ale veľmi zachovalý, čo dáva budúcemu majiteľovi možnosť zrealizovať svoje predstavy. Rovinatý pozemok vysadený ovocnými stromami a studňou na pozemku s celkou výmerou 718 m2 . Treba vidieť.