Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 7 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
264 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

IBA U NÁS Vám ponúkame  na predaj priestranný sedemizbový rodinný dom s celkovou úžitkovou podlahovou plochou všetkých troch podlaží 263,98 m2 (bez plochy terasy 14,31 m2). Z toho pivnica 82,03 m2, 1. nadzemné podlažie 99,60 m2 a 2. nadzemné podlažie 82,35 m2. Dom je možné využiť aj na dvojgeneračné bývanie, poprípade podnikateľské účely. Celková rozloha pozemku je 1057 m2, výhodou je možný prístup na pozemok z dvoch strán (možnosť získania ďalšieho stavebného pozemku. Materiál stavby je pálená tehla. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Šimonovany v Partizánskom.  Dom je v pôvodnom, zachovalom stave. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom aj kotlom na pevné palivá, ohrev vody 150 l elktrickým bojlerom. Do domu sú napojené všetky IS - elektrina, verejný vovovod, plyn a verejná kanalizácia. Dispozícia domu - 1. NP: 3 izby, kuchyňa, jedáleň, špajza, kúpeľňa s WC, hala, chodba a zádverie. 2. NP: 4 izby, hala, kúpeľňa s WC a terasa. Pivnica: sklad paliva, kotolňa na tuhé palivo, plynová kotolňa, 3 x sklad a chodba. Strecha plechová. Na pozemku sa nachádza aj garáž s podlahovou plochou 17,91 m2. Bližšie informácie alebo realitzácia obhliadky na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk