Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2378 Predaj: Penzión Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
700 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
06.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2378     Predaj: Penzión Oščadnica

EXKLUZÍVNE !!

Komfortné ubytovanie, reštaurácia, bar, parkovisko v blízkosti známych lyžiarskych stredísk.

Penzión je komplet vybavený a zariadený, s prevádzkou je možné začať, bez žiadnych investícií, prakticky ihneď.

V suteréne sa nachádza bar pre cca 15 ľudí, jedáleň pre 50 ľudí, sklad, východ na parkovisko, toalety, pre personál + pre hostí (M+Ž), priestor na odkladanie lyží.

Na podlahe je keramická dlažba, znížené stropy, vetranie, zabezpečovacie zariadenie.  Priestory sú komplet zariadené a vybavené: v kuchyni je všetko zariadenie z nerezovej oceli, v jedálni stoly, stoličky, bufet, komody, skrinky...

Na zvýšenom prízemí sa nachádza recepcia, kotolňa, sklad, miestnosť pre upratovačku,  päť 2/3 -oj lôžkových izieb a 5 lôžkový apartmán. Izby sú vybavené manželskými posteľami, stolíkmi, stoličkami, TV, vešiak na chodbe..  Na podlahe plávajúca podlaha. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo a WC. 

Na 1. posch. je 5 izieb, apartmán, technická miestnosť a sklad.

V podkroví  sú dve izby pre personál so kúpeľňami. Všetky izby majú pripojenie na internet, KTV.   

Zastavaná plocha je 200 m2, úž. 700 m2,+ pozemok 600 m2.   Vykurovanie plynom, 350 l bojler na teplú vodu. Prípojka na elektr. energiu, verejný vodovod + studňa, odpad do žumpy s trativodom.

Objekt je postavený z ITONGU, zateplený polystyrénom, strecha 30 cm vatou, zateplené podlahy v suteréne + stropy. Okná sú euro-okná, strecha Bramac, elektrika v medi, radiátory Korado, vybavenie v izbách, dvere, zárubne z  masívu - všetko nové po 1 roku prevádzky. Rekonštrukcia v roku 2010, užívacie povolenie v r. 2013. Parkovisko pred objektom pre 15 automobilov. Výhodná poloha do všetkých zimných stredísk - 2 km od lyžiarskeho strediska Dedovka a Lalíky, 20 m zástavka SKIBUSu.

K danej nehnuteľnosti nebol vypracovaný energetický certifikát.

 Cena: 255.000,- Eur.