Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
robert.kubala@agent.sk
+421 907 336 493

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj rodinný dom v Oščadnici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Celková plocha
240 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
9
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.03.2024
Aktualizované
11.04.2024
Mgr. Róbert Kubala, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 336 493

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite - v obci Oščadnica. Dom sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku s rozlohou 784 m2 vo vzdialenosti približne 2 km od centra obce. Pozrite si virtuálnu prehliadku domu https://my.matterport.com/show/?m=62zct82neRs, fotografie a ďalšie informácie nižšie v popise a kontaktujte realitného agenta, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Dom bol daný do užívania v roku 1974, odvtedy však prevažná časť domu prešla viacerými rekonštrukciami. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu 230 V aj 400 V a plyn. Odpadové vody ústia do žumpy. V dosahu je verejná kanalizácia s možnosťou pripojenia. Murivo domu tvoria škvarové kvádre.

Zrealizované rekonštrukcie:
- okná plastové, dvojsklá,
- výmena strešnej krytiny pred 12 rokmi, strešnou krytinou je kanadský šindeľ, ktorého odhadovaná životnosť je 50 až 60 rokov,
- medená elektroinštalácia a kamerový bezpečnostný systém,
- kúpeľňa so sprchovacím kútom,
- plávajúce podlahy v izbách,
- nové omietky vo všetkých izbách okrem chodby a predsiene,
- rozvody kúrenia,
- plynový kotol so zabudovaným ohrevom vody Protherm vymenený pre piatimi rokmi a ako alternatíva liatinový kotol Viadrus na tuhé palivá,
- vnútorná izolácia obvodových múrov polystyrénom o hrúbke 5 cm, izolácia stropu 30 cm polystyrénom,
- stropy na poschodí z omietnutých OSB dosiek.

Dom pozostáva z troch podlaží. Pivničné podlažie je z jednej tretiny pod úrovňou okolitého terénu. Prevažná časť tohto podlažia je tiež obytná. Nachádzajú sa tu tri obytné izby (v jednej sú pripravené rozvody na inštalovanie kuchynskej linky), kúpeľňa s vaňou a WC, chodba a kotolňa. Pivničné podlažie je prístupné samostatným vchodom zvonku a tiež schodiskom z prízemného podlažia.
Na prízemí domu sa nachádza priestranná obývacia izba, dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, predsieň, chodba a špajza. Na poschodí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť a dve detské izby. V dome zostáva kuchynská linka s umývačkou riadu s sporákom, prípadne ostatný nábytok a zariadenie podľa dohody.
Príslušenstvo domu tvorí praktická hospodárska budova s garážou spolu s plochou 64 m2 a altánok. Na upravenou a udržiavanom pozemku sa nachádza viacero ovocných a okrasných drevín. Prostredie zútulňuje záhradné jazierko s rybkami.

Kúpu tohto domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Spločnosť AGENT.SK, poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu, kúpy, financovania a poistenia nehnuteľností. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, naši realitní a finanční agenti budú pracovať pre vás.
Naše kancelárie sa nachádzajú v mestách: BRATISLAVA, DUNAJSKÁ STREDA, ŽILINA, ČADCA a KOŠICE.
Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.