Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 535 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. MBA Marian Turza
turza@promreal.sk
0917876631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s veľkým pozemkom, potenciálom a bonusovým priestorom!

Typ
Predaj
Mestská časť
Orechová Potôň - Lúky
Ulica
Orechová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
121 m2
Celková plocha
1316 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
19.12.2022
Aktualizované
22.03.2023
Mgr. MBA Marian Turza Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Nenechajte si ujsť za naozaj rozumnú cenu tento 3-izbový, čiastočne zrekonštruovaný zariadený rodinný dom s priestrannými izbami a vysokými stropmi a veľkým pozemkom v pokojnej lokalite obce Orechová Potôň len 30 minút od Bratislavy po novej diaľnici R7 a 7 minút od okresného mesta Dunajská Streda - výborné spojenie do Bratislavy, Rakúska, či Maďarska.
- V bezprostrednej blízkosti sa nachádza areál Slovakia Ring, Malkia Park so ZOO, Malý Dunaj atď.
- Obec Orechová Potôň má výbornú občiansku vybavenosť, vlakové a autobusové spojenie.

VÝHODY:
- Tento tehlový dom má celkovú úžitkovú plochu 121 m2 + ďaľších 100 m2 úžitkovej plochy v podkroví. Možnosť ďalších izieb, ateliéru, pracovne, detskej herne atď.!
- Mesačné náklady pre štvorčlennú rodinu na 150 eur mesačne! Plocha strechy a poloha domu zároveň umožňuje pridať solárne panely a systémy a vytvoriť tak energeticky nezávislú domácnosť.
- Súčasťou domu je veľkorysý rovinatý pozemok s výmerou 1316 m2 na ktorom je možné postaviť minimálne ďalší rodinný dom, či pestovať ovocné dreviny a mnoho iného podľa potreby a záujmu nového majiteľa! Ovocné rodiace dreviny už sú na pozemku.
- Na pozemku sa nachádzajú dokonca až dve vlastné studne! Jedna priamo v dome a jedna na pozemku.
- Kúrenie plynové s vlastným kotlom.
- Dom sa predáva aj so zariadením - kuchynská linka + spotrebiče.
- Veľkorysý priestor izieb a kuchyne, ktorý po dispozičnej úprave môže poskytnúť 4 až 5 izieb a podkrovie využiteľné ako ďalší potencionálny priestor pre ďalšie izby a priestory!
- Súčasťou domu je okrem vyššie spomenutého obytného podkrovia aj pivnica a dostatok úložného priestoru.
- Optika - vysokorýchlostný internet + TV!
- Nová strecha.
- Autoservis priamo oproti domu a za susedské ceny.
- Fresh predajňa na rovnakej ulici.
- Vlaková stanica 700 metrov od domu a autobusové spojenie 300 metrov od domu.
- Bonusom sú ďalšie stavby na pozemku ako napríklad malý samostatný domček so sieťami aj plynom, ktorý možno po úprave využiť ako kanceláriu, dielňu, priestor na podnikanie alebo letnú kuchyňu a hospodárska budova, ktorá môže slúžiť ako sklad a podobne.
- Oplotený výbeh pre psa.

CENA: 199 000,-€
Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a zahŕňa poplatok za vklad vlastníckeho práva na kataster, listy vlastníctva, právny servis našim firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárskych poplatkov pri overení podpisov na kúpnych zmluvách.

Príďte sa k nám pozrieť na obhliadku a nasať tak atmosféru pokojného rodinného bývania v krásnom prostredí. Tešíme sa na Vás