Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. MBA Marian
turza@promreal.sk
+421917876631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s nádherným veľkým pozemkom na ďalšiu možnú výstavbu

Typ
Predaj
Mestská časť
Orechová Potôň - Lúky
Ulica
Dolná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
121 m2
Pridané
12.12.2022
Aktualizované
28.04.2023
Mgr. MBA Marian Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421917876631

Popis nehnutelnosti

Skvelá ponuka v pomere cena / výkon! Nenechajte si ujsť ekonomický 4-izbový, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s nádherným veľkým pozemkom v pokojnej lokalite obce Orechová Potôň a predsa tak blízko- len 30 minút od Bratislavy po novej diaľnici R7 a 7 minút od okresného mesta Dunajská Streda - výborné spojenie do Bratislavy, Rakúska, či Maďarska.
- V bezprostrednej blízkosti sa nachádza areál Slovakia Ring, Malkia Park so ZOO, Malý Dunaj atď.
- Obec Orechová Potôň má výbornú občiansku vybavenosť, vlakové a autobusové spojenie.

VÝHODY:
- Zateplený tehlový dom s novou strechou spolu s terasou má celkovú úžitkovú plochu 121 m2 + ďaľších 100 m2 úžitkovej plochy v podkroví, kde je už aj podlahová izolácia a vyvedené všetky siete a je kompletne vypratané a pripravené na finalizáciu! Možnosť ďalších izieb, ateliéru, pracovne, detskej herne atď.!
- Na streche je umiestnený solárny systém ohrevu vody, úplne nový kotol Wiessmann + 100 litrový zásobník vody, čo umožňuje zredukovať mesačné náklady pre štvorčlennú rodinu na 110 eur mesačne! Plocha strechy a poloha domu zároveň umožňuje pridať i ďalšie solárne panely a systémy a vytvoriť tak energeticky nezávislú domácnosť.
- Súčasťou domu je veľkorysý rovinatý pozemok s výmerou 2167 m2 na ktorom je možné postaviť minimálne ďalšie 3 rodinné domy, chovať kone, či pestovať ovocné dreviny a mnoho iného podľa potreby a záujmu nového majiteľa! Ovocné rodiace dreviny už sú na pozemku.
- Na pozemku sa nachádzajú dokonca až dve vlastné studne!
- Kúrenie podlahové plynové
- Obojstranný krb orientovaný do obývačky i do kuchyne!
- Dom sa predáva aj s novým zariadením - nová kuchynská linka + spotrebiče.
- Súčasťou domu je okrem vyššie spomenutého obytného podkrovia aj pivnica a dostatok úložného priestoru.
- Optika - vysokorýchlostný internet + TV!

CENA: 219 000,-€
Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a zahŕňa poplatok za vklad vlastníckeho práva na kataster, listy vlastníctva, právny servis našim firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárskych poplatkov pri overení podpisov na kúpnych zmluvách. V prípade platby v hotovosti a seriózneho záujmu dohoda možná.


Príďte sa k nám pozrieť na obhliadku a nasať tak atmosféru pokojného rodinného bývania v krásnom prostredí. Tešíme sa na Vás