Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ/NA PREDAJ KRÁSNA CHALUPA NA CELOROČNÉ BÝVANIE V OBCI OPÁTKA

Typ
Predaj
Mesto
Opátka
Ulica
Opátka
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.01.2024
Aktualizované
15.04.2024
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

PREDANĚ/Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj krásnu chalupu obklopenú prírodou pri Ružíne v obci Opátka.

Ak si mám vybrať miesto na úplný oddych, relax, vzdialené od hluku a mestského ruchu obklopené nádhernou prírodou tak je to určite obec Opátka. Obec Opátka je vzdialená od Košíc necelých 30 km a samotná chalupa s pozemkom Vás uchváti svojou polohou s krásnymi výhľadmi, kde môžete nerušene relaxovať s rodinou a priateľmi.

Chalupa sa nachádza na veľkorysom pozemku s rozlohou 2014m2, je prevažne rovinatý, je tak ideálne rozložený aj s tým nádherným výhľadom v pozadí, to musíte vidieť a zažiť osobne. Krížom cez obec preteká potôčik Opátka, ktorý sa tiahne pozdĺž celého pozemku a dodáva tomuto miestu ešte väčšie čaro. Na pozemku sa nachádza aj prístrešok na auto, okrem toho dostatok parkovacích miest, drevené prístrešky na drevo či náradia a aj pomerne veľký domček s podkrovím na všetky potrebné náradia, kosačku, alebo môže slúžiť ako dielňa pre kutilov.

INTERIÉR CHALUPY

Chalupa disponuje rozlohou 130m2 a je postavená v zadnej časti z kameňa , no prevažne z tehly, všetko je nanovo a kvalitne zateplené. Strecha bola komplet ošetrená a zateplená a pozostáva z plechových plátov zaliatych v plaste pokrytá asfaltovým šindľom.

Vnútri nájdeme na prízemí veľkú obývaciu izbu s kuchynským kútom, veľkú spálňu , kuchyňu, kúpeľňu s WC a na poschodí 2 rozľahlé izby. Na prízemí v troch izbách nájdete moderné dizajnové kachľové pece čo dodáva chalupe moderný no zároveň tradičný ľudový nádych. V celej spodnej časti sú dlažby s podlahovým elektrickým kúrením a na poschodí sú drevené obklady s drevenou podlahou. Pôvodné trámy boli ošetrené a nanovo obložené drevom. Ručne vyrábané drevené okná to všetko dodáva chalupe osobitý vzhľad.

INŽINIERSKE SIETE

Elektrické podlahové kúrenie plus vykurovanie kachľovou pecou, studňa s čerpadlom a odpad riešený čističkou. Chalupu môžete plnohodnotne využívať na celoročné bývanie.

LOKALITA A OKOLIE

Chalupa sa nachádza v tichej doline vzdialenej len 5 minút od vodnej nádrže Ružín s možnosťami na turistiku. A keďže je to koncová dedina je to naozaj pokojné miesto.

Cena chalupy s pozemkom je 165.000 EUR vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na číslo 0918 646 208.