Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911455711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj stavebný pozemok 460 m2 pre výstavbu RD v novej vilovej štvrti - Nové Mesto n/V - Bzinská ul. - III. etapa **

  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 2
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
460 m2
Pridané
21.08.2019
Aktualizované
13.09.2019
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 177643 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj posledný voľný stavebný pozemok o výmere 460 m2 v novej domovej štvrti "Bzinská - III. etapa" v okrajovej časti mesta v Novom Meste n/V.
Pozemok je slnečný, rovinatý, so všetkými IS privedenými na hranicu pozemku (obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia).

Dĺžka pozemku - 23 m

Šírka pozemku - 20 m

Prístupová cesta a inžinierske siete sú v pokročilej výstavbe, plánované dokončenie 10/2019.

Táto novovybudovaná vilová štvrť bude prinášať novému majiteľovi komfortné bývanie v slepej ulici, na okraji mesta, ale za to rýchlu dostupnosť do centra mesta či na diaľničný privádzač D1 Žilina - Bratislava.
Centrum mesta cca 12-15 minút chôdze, v budúcnosti plánovaná MHD doprava.

Pozemok sa nachádza blízko prírody plnej zelene, je slnečný, rovinatý, orientovaný na svetové strany VÝCHOD - JUH - ZÁPAD.

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch, ihneď k odkúpeniu !!!

Viac informácií o nehnuteľnosti, lokalite, oficiálnych regulatívach výstavby a podrobnejšie informácie o možnostiach realizácií výstavby Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky