Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 692 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj investičný pozemok "záhrada" o výmere 691 m2 - Nové Mesto n/V

  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 0
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
691 m2
Pridané
26.01.2018
Aktualizované
15.08.2022
Cena 29 900,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 175591 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok o celkovej výmere 691 m2 v okrajovej časti mesta Nové Mesto nad Váhom.
Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce (INTRAVILAN), je mierne svahovitý a je určený platným územným plánom mesta na výstavbu rodinného domu na bývanie.
Podmienkou k stavebnému povoleniu pre rodinný dom na bývanie je potrebné vybudovať cestnú infraštruktúru pre vjazd a výjazd motorových vozidiel pre danú lokalitu, kde sa pozemok nachádza.

Pozemok je aktuálne vhodný na rekreačné bývanie, mobilný dom alebo menšiu rekreačnú stavbu, ktorá nepodlieha stavebnému povoleniu.

Šírka pozemku - 18 m

Dĺžka pozemku - 34 m

+ ďalšia vlastná parcela pred pozemkom o výmere 86 m2, ktorá je pripravená na slúženie ako vjazd a výjazd motorových vozidiel.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina.

Cena 43,27 eur / m2

Cena komplet - 29 900 €

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu !!!

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s maklérom dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky