Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 915 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** EXKLUZÍVNE - Na predaj stavebný pozemok o výmere 514 m2 ihneď pod lesom - lokalita Bzinská, ul. M. Ďuržu - Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Ulica
M. Ďuržu
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
514 m2
Pridané
03.08.2023
Aktualizované
27.11.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 189327 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj v osobnom vlastníctve stavebný pozemok o výmere 514 m2, ktorý sa nachádza v lokalite "Bzinská" na ulici M. Ďuržu v Novom Meste nad Váhom.
Pozemok je platným územným plánom mesta určený na výstavbu rodinného domu na bývanie, je umiestnený už v zastavanej časti rodinných domov na konci slepej ulice, je posledný a nachádza sa ihneď pod lesom.

Šírka pozemku - 16,60 m

Dĺžka pozemku - severozápadná časť - 36,40 m
                          - južná časť - 20 m

Pozemok je navrhnutý a môže byť vytvorený novým geometrickým plánom s výmerou 514 m2, no je možnosť dohody a odkúpenia aj inej výmery, podľa záväzných požiadaviek budúceho majiteľa.
Možnosti výmery sú od 450 m2 až po 600 m2.

Inžinierske siete - všetky IS (elektrina, obecný vodovod, plyn, kanalizácia) budú pritiahnuté na konkrétnu časť hranici pozemku podľa požiadaviek budúceho nového majiteľa, všetky poplatky aj pritiahnutie inžinierskych sietí bude finančne znášať predávajúci. Na pozemku sa nachádza vybudovaná vlastná vyvrtaná studňa o hĺbke cca 40 m.

Orientácia pozemku - východ - západ.

Pozemok je z troch strán už oplotený pletivom, z prednej časti betónovými plotovými palisádami.
Na záhrade sa nachádzajú stromy, rôzne typy veľmi pekných okrasných drevín a záhradný domček.

Prístupová cesta až po hranicu pozemku je betónová, s vybudovaním chodníkom a verejným osvetlením.

Pozemok (záhrada) je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, kúpa možná ihneď.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku pozemku.


V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky