Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 397 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 - izbový zrekonštruovaný byt, 99 m2 + záhradka 102 m2, Nová Dubnica / Gagarinova ul., Miklovky

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Gagarinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
99 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.09.2019
Aktualizované
15.01.2020
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný slnečný 3 - izbový byt s celkovou výmerou 99 m2 na Gagarinovej ulici v Novej Dubnici / Milkovky. Podlahová plocha bytu: 86 m2 + 13 m2 pivnice v suteréne domu. K bytu prináleží 102 m2 záhradka + spoluvlastnícky podiel na spoločnom pozemku (190 m2) a na pozemku pod domom (110 m2). Podkrovný byt je situovaný na 2.p/2 v dome s tromi bytovými jednotkami. Byt má samostatné vykurovanie a podružné merače energií (voda, elektrina, plyn). Dispozičné riešenie bytu: spálňa, 2x detská izba (priechodné), obývacia izba + kuchyňa + jedáleň (otvorená dispozícia) s prístupom na presklenú lodžiu, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, zádverie. Steny: omietky. Podlahy v byte: plávajúce / keramická dlažba. Bez zariadenia a kuchynskej linky. Parkovanie verejné - na ulici pred domom. V okolí kompletná občianska vybavenosť, pokojná a vyhľadávaná lokalita s veľmi dobrým napojením na diaľnicu. Ihneď k dispozícii. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie.