Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garsónka, Nová Dubnica, Pribinove sady, 26 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
26 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.02.2023
Aktualizované
03.07.2024
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj garsónku s výmerou 26 m2. Vo vyhľadávanej lokalite na ulici Pribinove sady v širšom centre mesta Nová Dubnica na 1 poschodí .Bytový dom s malým množstvom poschodí (4) bez výťahu. jednoduché parkovane, centrum mesta vedľa námestia s výhľadom na námestie , veľkou terasou uzatvorenou pre nájomníkov s vlastným vchodom, kde v letných mesiacoch môžete využiť na grilovanie, posedenie alebo naberanie slnečných lúčov na lehátku. Táto garsónka je vhodná pre jedného človeka, mladého ako štartovné bývanie alebo staršieho ktorý zostal sám. Nekonfliktný susedia, ticho, zeleň , centrum mesta , veľa parkovacích miest  vo dvore. Odporúčam vidieť.

Rozloha činí :26m2.

Mesačné náklady sú pre 1 osobu :75eur

Byt ponúkame zariadený kde k dispozícii je kuchynská linka, sedačka, sedenie s kuchynským stolom. Chladnička, práčka. Pre nenáročného klienta k okamžitému bývaniu, bez ďalších investícii.

Bytové jadro, vaňa , W.C. Žalúzie na oknách .Pivnica .Mesačné náklady na bývanie 75 Eur 1 osobu

Hľadáme seriózneho záujemcu .

Výborné bývanie v blízkosti široká občianska , v blízkosti potraviny, základná škola , úrady, mestská plaváreň, kúpalisko. Ocení každý ktorého hlavnou prioritou pri hľadaní nového bývania je lokalita, centrum mesta 1 min. Dostupnosť na diaľničný privádzač 7min.

Uvedená cena je konečná. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fürsten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180773

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Predávate/kupujete svoju nehnuteľnosť sám, ale netrúfate si na všetky fázy realitného obchodu? Radi Vám pomôžeme tam, kde si nie ste istý.