Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom-Historicky Mlyn v Nižnych Ružbachoch

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
26.01.2020
Aktualizované
21.06.2022
Cena 85 000,00 €
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj zaujímavú historickú pamiatku - mlyn z 18. storočia v obci Nižné Ružbachy využívaný momentálne ako pohostinstvo. Lokalita je turisticky atraktívna, objekt by preto mohol byť po rekonštrukcii vhodný na prevádzku penziónu s reštauráciou. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 1420 m2. Vykurovanie zabezpečuje krb s prieduchmi až na poschodie. Zadným vchodom sa dostanete na pozemok, na ktorom sú ešte kamenné pozostatky dvoch bývalých hospodárskych budov. Z jednej z nich je urobený vonkajší krb s posedením. Z prízemia sa po drevených schodoch dostanete na nadzemné podlažie kde v ľavo prejdete do bývalých prevádzkových drevených priestorov s plechovou strechou. V pravo je murovaná stavba s dvomi izbami v pôvodnom stave, drevenými oknami a kachľovými pecami.
K nehnuteľnosti nebol vytvorený Enegretický cetrifikát.
V lokalite je veľa zajímavých kultúrnych pamiatok a rekreačných oblasti, kúpele, Pieniský národný park, Ľuboviansky hrad a skanzeny, pútnické miesto Litmanová, Hniezdne - Nestwill Park (prehliadka výroby whisky a belgickej čokolády)

Pre viac informácií volajte 0944 107 077.