Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 993 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfortpd.sk
+421 903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na predaj rodinný dom v Nitrianskom Pravne

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
Gagarinova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
22.10.2021
Aktualizované
24.11.2021
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou (578 m2) v Nitrianskom Pravne. Situovaný je v tichej ulici v blízkosti centra obce. Dom v minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsahovala výmenu elektroinštalácie, výmenu okien za plastové so žalúziami, kompletnú výmenu kúrenia v celom dome vrátane plynového kotla, nové rozvody odpadu a vody, výmenu strešnej krytiny a zateplenie severnej steny domu. Dispozične je dom riešený nasledovne: zo zádveria sa vchádza do spojovacej chodby, z tej sú priame vstupy do pivnice, kuchyne s komorou, obývačky, spálne, samostatného WC, kúpeľne a na schody do podkrovia. V podkroví je jedna zrekonštruovaná izba a predpríprava na druhú kúpeľňu, WC a ďalšie dve izby. Polovica domu je podpivničená. Nachádza sa v nej aj technická miestnosť kúrenia a ohrevu teplej vody. K domu prislúchajúca záhrada je rovinatá. Nachádza sa na nej menšia samostatná pivnica na zeleninu a drevená šopa slúžiaca na skladovanie záhradného náradia. Dom je napojený na elektrickú sieť, plyn, obecný vodovod a je predpripravené pripojenie na novovybudovanú kanalizáciu situovanú pred plotom domu. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť ako obchodné prevádzky, lekári, lekárne, pravidelné prímestské prípoje autobusov do okresného mesta a samozrejme krásna príroda v okolí obce.

Možnosť financovať aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám radi pomôžeme.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii, alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza