Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 148 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 3+1 s garážou, pozemok 465 m2 Nitra- Dražovce

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Dražovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
141 m2
Celková plocha
465 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
27.02.2020
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj tehlový rodinný dom 3+1 s garážou nachádzajúci v Nitre časti Drážovce. Dom je postavený z pálenej tehly. Má plastové okná, strecha pôvodná. Vykurovanie prostredníctvom plynového kotla alebo kotla na pevne palivo. Ohrev vody je riešený zásobníkom ohrievaného kotla. Dispozícia: predsieň, chodba, kuchyňa z komorou, dve nepriechodne a jedna priechodná izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. K domu prislúcha i letná kuchyňa. V záhrade sa nachádza skleník a kopaná studňa, ktorá je napojená i do domu. Siete: elektrika, plyn, žumpa. Kanalizácia a vodovod pred domom s možnosťou napojenia. Celková výmera pozemku je 465m2, úžitková plocha domu je 117m2. Nehnuteľnosť je kúpou voľná. V obci je dobrá občianska vybavenosť, výborná poloha, Jaguar Land Rover 5 minút a centrum mesta Nitra 10 minút, CHKO Zobor je vzdialená pár minút a ponúka veľa možností pre turistiku a cykloturistiku. Vzhľadom k lokalite je nehnuteľnosť vhodná aj ako investícia.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti.