Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestory pre výrobu a skladovanie v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Horné Krškany
Ulica
Novozámocká
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1000 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
26.05.2022
Cena 4,00 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné pre výrobné a skladové činnosti. K dispozícii je 1000 m2 so svetlou výškou 5 m. Prístup do priestorov je zabezpečený nákladnou bránou s možnosťou priameho vjazdu aj kamiónom. Priestory majú administratívny vstavok so sociálnym zázemím. Toto zázemie je po dohode možné zväčšiť a prispôsobiť podľa potrieb. Hala nie je vykurovaná - možnosť vykurovania po dohode. V hale je liaty betón a el. hniezda s 380V napätím. Priestory sa nachádzajú v priemyselnom areáli s dobrou dostupnosťou nákladných vozidiel. Výjazd na diaľnicu je vzdialený cca 3,5 km. Cena: 4,00 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk