Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Čermáň
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
286 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 65,00 €/m2/rok
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou plochou 286 m2. Na tejto ploche sa nachádzajú 4x priechodné dvoj kancelárie o výmere 2x 13 m2, ďalej dve samostatné kancelárie o výmere 14 m2, kuchynka s miestnosťou vhodnou pre stravovanie, toalety a menšie miestnosti vhodné ako šatňa, či sklad. Dispozíciu priestorov je po dohode možné upraviť. Priestory sa nachádzajú na 2.NP, majú samostatný vstup z parkoviska a tvoria celé podkrovné podlažie. Priestory, ako aj celá budova, sú kompletne zrekonštruované. Pred budovou sa nachádza plocha pre parkovanie. Priestory sa nachádzajú v Nitre, v blízkosti výpadovky na diaľnicu. Priestory sú vhodné pre rôzne administratívne prevádzky, či služby. Cena: 65,00 €/m2/rok bez DPH + energie a služby. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk