Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 280 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skladovo výrobný objekt v centre Nitry na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Staničná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1132 m2
Celková plocha
4220 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.09.2023
Aktualizované
01.12.2023
Cena 0,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom skladovo výrobný objekt so spevnenou plochou. Plocha celého areálu je 4220 m2, z toho 1132 m2 je zastavaných a 3088 m2 tvorí voľná spevnená plocha. Samotný objekt je rozdelený na tri časti - skladovú, obchodno administratívnu a prístrešok. Budova bez prístrešku má rozmery 48 x 18 m. Sklad má rozmery 47,6 x 11,7 m a plochu 556,92 m2. Výška skladu je 5 m, výška po svetlá je 4,2 m. Sklad má štyri brány, po dve na každom čele. Každá brána má rozmery 3,15 x 4,15 m. Sklad je nezateplený, nevykurovaný. Má betónovú podlahu s možnosťou obnovenia montážnej jamy. Obchodno administratívna časť má plochu 300 m2 z toho open space vhodný aj pre obchod má plochu 137 m2. Ďalej sa tu nachádza kancelária, kuchynka, sociálne zázemie a menší sklad. Prístrešok má plochu 222 m2 a nachádza sa pod ním čerpacia stanica. Areál sa nachádza hneď vedľa autobusovej stanice, má vlastný vjazd z ulice. Je vhodný pre rôzne obchodné, skladovacie, či výrobné účely. Cena nájmu závisí od vzájomnej dohody s prenajímateľom. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk