Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dám do prenájmu Rodinný dom na Zobore.

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
Panská Dolina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.10.2022
Aktualizované
07.03.2024
Cena 1 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Dám do prenájmu Rodinný dom na Zobore, Nitra, Panská Dolina. Dom je poschodový, zrekonštruovaný, komplet nové ústredné kúrenie. Nové zariadenie: válandy, nábytok všade. V dome sú k dispozícii 3 izby, obývačka, kuchyňa, jedáleň, 2 kúpeľne s WC, chodba so schodiskom,1 odkladacia izba. V každej izbe sú 3 nové váľandy s úložným priestorom, takže v dome môže bývať 9 ľudí. Dom je vhodný ako sídlo firmy, alebo ubytovanie pre zamestnancov firmy. V dome je zakázané fajčiť, na dvore bude na to fajčiarske sedenie. Vo dvore je možné zaparkovať 2 autá, na ulici 3-4 autá. Minimálna doba prenájmu na 1 rok. Cena vrátane energií 1 800 €/mesiac. Upratovanie môže byť zabezpečené za príplatok. V prípade záujmu volajte na: 0905799881