Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj uzavretý areál s funkčnými budovami v centre mesta Nitra

  • Domy a vily, Predaj, Nitra | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nitra | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Nitra | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Nitra | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nitra | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
4664 m2
Celková plocha
4664 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
11.01.2019
Aktualizované
11.01.2019
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj rozsiahly uzavretý areál s plne funkčnými budovami v historickom centre mesta Nitra. Pozemok takmer obdĺžnikového tvaru v tesnej blízkosti pešej zóny mesta Nitra, no s dobrým dopravným napojením, s celkovou výmerou 4 664 m2 a aktuálne prenajatými budovami. Stabilizovaná zóna vďaka svojmu miestu a napojeniu na diaľnicu, ma skvelé predpoklady z lokálneho aj medzinárodného hľadiska ako koncept prostredia vhodného tak pre občiansku vybavenosť, administratívu a hromadne garáže alebo ubytovanie či byty v nebytových domoch. Objekty s možnosťou nadstavby sú napojené na všetky inžinierske siete. Strategická poloha v tesnej blízkosti historického centra mesta Nitra a súčasne v centre Európy, excelentné napojenie na európske transportné koridory a vysoká koncentrácia miestnych a nadnárodných dodávateľov robia z územia výnimočný obchodný artikel. TOPPONUKA