Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
archiv - NEVYMAZAT
projekt@webex.sk
0911123456

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Pozemok s projektom a SP, Motyčky

Typ
Predaj
Mesto
Motyčky
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2361 m2
Pridané
20.01.2020
Aktualizované
28.08.2020
Cena 60,00 €/m2
archiv - NEVYMAZAT Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Motyčky.

POZEMOK: Pozemok o rozlohe 2361 m2, mierne kopcovitý a slnečný. Pozemok sa predáva s projektom na výstavbu 5 rekreačných objektov a stavebným povolením jednej rekreačnej chaty, ktorá bude kolaudovaná ako rodinný dom o výmere 114,65 m2 z čoho terasa má 43,83 m2.

IS: Elektrina, voda, kanalizácia.

LOKALITA: Obec Motyčky sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier 15 km od Banskej Bystrice a 5 km od horského strediska Donovaly s dobrou dostupnosťou na hlavný ťah. Okolie ponúka pokojnú prírodu a je ideálným miestom pre letnú aj zimnú turistiku.

Cena: 60 €/m2

Realitný maklér: Romana Debnáriková

Tel.: +421 908 126 603

E-mail: romana.debnarikova@deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.