Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 701 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Úžasný 4-izbový rodinný dom s otvoreným priestorom na pozemku 620m2

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Most pri Bratislave
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
28.05.2020
Aktualizované
28.05.2020
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám priestranný 4-izbový rodinný dom, ktorý je osadený na pozemku 620m2 v obci Most pri Bratislave.

Rodinný dom má nadštandardnú úžitkovú plochu až 130m2. Svojou rozlohou poskytuje dostačujúci priestor pre viacčlennú rodinu.

Dispozíciu domu tvorí: zádverie,3 samostatné spálne, obývacia izba o výmere až 55m2 s kuchynským kútom a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC a priestorom na sprchový kút aj vaňu.

Technická konštrukcia: kvalitná tehlová stavba so zateplením EPS podľa EÚ štandardov, plastové okná zn. Rehau-trojsklo, sedlová stecha-betónová krytina zn. Terran farba antracit, sadrové omietky, podlahové plynové kúrenie, trativody na odvod dažďovej vody, všetky siete- elektrika, kanalizácia, voda, plyn a optika, fasádna omietka zn Cemix a ďalšie.

Rodinný dom sa ponúka v stave holodom.

Predpokladané dokončenie 4/2020. Rodinný dom bude skolaudovaný a bude mu pridelené súpisné číslo.

Viac informácií, ktoré budete potrebovať Vám poskytneme osobne na obhliadke.

Príďte sa pozrieť na Váš budúci nový domov. Výborná lokalita v tesnej blízkosti Bratislavy, ktorá napĺňa všetky požiadavky služieb vrátane základnej školy a zdravotného strediska. Obec je napojená na obchvat D4 a pravidelné prímestské linky MHD Regio.

Claudia Tormová
claudia@dineva-realestate.sk
0944120834

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Kvalitný právny servis Vám poskytneme bez ďalších poplatkov.

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.