Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Posledný 4-izbový rodinný dom s výmerou 115m2 a betonovým oplotením

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Most pri Bratislave
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj kvalitne prevedený rodinný dom, ktorý je súčasťou projektu dvojdomu, ale svojou výmerou dosahuje rovnocennú plochu samostatného domu.
Priečky rodinného domu sú oddelené dvojitými stenami a zabraňujú tak akémukoľvek hluku zo strany suseda. Dom je zhotovený tak, aby poskytoval súkromie a funkčnosť samostatného domu.

Rodinný dom je osadený na pozemku 487m2 a jeho úžitková plocha je 115m2.

Dispozícia domu: zádverie-vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, 3x samostatná spálňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC.

Technické riešenie domu: holodom- tehlová stavba so zateplením EPS ( 30plus15cm ), sedlová strecha so zateplením-min.vlna, podlahové plynové kúrenie, plynový kotol, kvalitné plastové 6-komorové okná trojsklo, stierky-omietky a maľovka interiéru, zásuvky a vypínače, predpríprava na krb, kuchynskú linku a alarm, geberit, všetky siete-elektrika, optika, voda, kanalizácia, plyn a možnosť studne, fasáda domu, oplotenie z betónových tvárnic, ďalšie.

Rodinný dom je pred dokončením a bude skolaudovaný za súčinnosti majiteľa.

Možnosť dokončiť rodinný dom do štandardu na kľúč!

Výborná lokalita obce Most pri Bratislave v blízkosti obchvatu D4 s rýchlym napojením na Bratislavu, ktorá ponúka svojim obyvateľom služby supermarketu Billa, poštu, školu a škôlku, športové aktivity, reštauráciu, malý trh a aj autoservis.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 169.000,-Eur plus provízia realitnej kancelárie.

Dineva Real Estate
Elvíra Alexová
0902811416
elvira@dineva-realestate.sk

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Poskytneme Vám kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.
© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate, s.r.o.