Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 395 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA - Útulný rodinný dom na predaj Mlynčeky

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Mlynčeky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
27.09.2020
Aktualizované
02.10.2020
Cena 79 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA Property - Realitná kancelária roka 2018 a 2019 Vám ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe priamo v centre Mlynčekoch, v okrese Kežmarok.

DOM: Rodinný dom je o výmere cca 100 m2 a je po čiastočnej rekonštrukcii. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete - obecná kanalizácia a verejný vodovod. Vykurovanie je kombinácia tuhého paliva (kachľová pec) a plynové gamatky. Pozemok je o výmere 129 m2. Pred domom je urobený menší prístrešok na posedenie a taktiež priestor pre dva parkovacie miesta pred domom. Vhodné aj na podnikateľské účely.

DISPOZÍCIA: Dom pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží sa nachádza chodba, obývačka, kuchyňa a jedáleň. Na poschodí sa nachádzajú 3 nepriechodné izby a kúpeľňa z WC. Podkrovie je neobývané - skladovací priestor.

CENA: 79 900 €

Pri vážnom záujme možná dohoda.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom:dominik.findura@deltaproperty.sk

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.

Nehnuteľnosť nepredávate každý deň. U nás máte istotu, bezpečnosť a férové jednanie.