Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 852 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Objekt pre obchodné, administratívne a skladové účely v Martine na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Mestská časť
Priekopa
Ulica
Priekopská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
826 m2
Celková plocha
1292 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.10.2023
Aktualizované
01.03.2024
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj objekt pre komerčné účely - obchod, administratíva, skladovanie.
Nachádza sa v meste Martin, časti Priekopa, priamo na rohu ulíc Priekopská a Sučianska, vďaka čomu je výborne viditeľný, dostupný a s vysokou dopravnou frekvenciou.
Objekt sa nachádza na pozemku s celkovou plochou 1292 m2, z čoho zastavaných je 373 m2. Podstatnú časť zvyšného pozemku tvorí asfaltová voľná plocha vhodná pre parkovanie, skladovanie či vystavenie tovaru. Úžitková plocha stavby je 826 m2. Túto plochu tvorí suterén, dve nadzemné podlažia a podkrovie. Hlavnú časť stavby tvorí prvé a druhé nadzemné podlažie, ktoré majú spolu 597,26 m2. Na 1. NP sa na ploche 309,31 m2 nachádzajú obchodné priestory, kancelárie a schody do suterénu a na poschodie. Na 2. NP sa na ploche 287,95 m2 nachádzajú obchodné a kancelárske priestory, sociálne priestory, technické zázemie, balkón a schody aj do podkrovia. Podkrovie má plochu cca 170 m2. Nie je užívané, no má potenciál na vybudovanie ďalších komerčných priestorov, či bytov.
Objekt pozostáva z dvoch častí: Západná časť bola kolaudovaná v roku 1949 a kompletne zrekonštruovaná v roku 2002, kedy bola pristavená aj východná časť a skladový priestor. Objekt je založený na betónových základoch, zvislé konštrukcie sú murované, strecha sedlová, krytina škridla. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Budova je napojená na verejnú kanalizáciu, vodu, aj elektrickú energiu.
V budove sa nachádza predajňa nábytku a kancelárie. Je teda využívaná a udržiavaná, čo z nej robí aj vhodnú investíciu s okamžitým príjmom z prenájmu.
Cena: 389 000,00 €. K cene sa neúčtuje DPH a je konečná.
Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenaom@realsk.sk