Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Mankovce, okr. Zlaté Moravce

Typ
Predaj
Mesto
Mankovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.08.2019
Aktualizované
11.05.2020
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Mankovce, okres Zlaté Moravce. Dom bol postavený z pálenej tehly v roku 1999, výmera pozemku je 600 m2, z toho zastavaná plocha 120 m2.

Dom je v dobrom udržiavanom stave, má zánovnú fasádu a prístrešok s terasou, podkrovie bolo pripravené na ďalší obytný priestor. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS – obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

Prízemie rodinného domu tvorí práčovňa, chodba, garáž prístupná z dvoch strán domu, kotolňa,  jedáleň s krbom. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, z ktorej sa vstupuje do kuchyne, troch samostatných izieb, kúpeľne a wc. Z kuchyne, v ktorej je aj veľká komora, je vstup na terasu. V podkroví sú dve samostatné izby, kúpeľňa s wc a časť je pripravená na zriadenie kuchyne, IS sú na tento účel dotiahnuté.

Na pozemku sa nachádza kopaná studňa a klenbová pivnica, v záhrade sú vysadené prevažne ovocné stromy, okresné dreviny a kvety, dom sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti lesa. Cena dohodou.