Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok s nekonečnými možnosťami: 11005 m² v Malom Slavkove

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Poľná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
11005 m2
Pridané
11.03.2024
Aktualizované
29.05.2024
Cena 36,00 €/m2
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľký pozemok o rozlohe 11005 m² (cca 100x110 m). Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí pri obci Malý Slavkov. Hoci momentálne nie je riešený v územnom pláne, jeho potenciál je obrovský. Prípojky na siete (elektrina, voda, kanalizácia) sú v dosahu cca 500 metrov. To znamená, že nový majiteľ môže ľahko naplánovať a realizovať svoje sny, alebo investičné zámery.

Hlavné výhody:

Veľký rozmer: Jeden hektár pozemku dáva priestor na vytvorenie čohokoľvek, čo si predstavíte, či už rodinného domu, rekreačného areálu pre oddych a relax, alebo pre rastúci záujem o nehnuteľnosti mimo veľkých miest, možnosť vytvoriť novú IBV.

Ďalšie výhody:

Blízkosť sietí: Prípojky na siete sú v dosahu, čo uľahčuje budúcu výstavbu alebo využitie.

Pokojné prostredie: Malý Slavkov je obklopený prírodou a ponúka pokoj a ticho pre vaše projekty. Krásny výhľad na Vysoké Tatry, ktorých blízkosť prospieva rozvoju agroturistiky a cestovného ruchu. Pre návštevníkov obce sú k dispozícii reštauračné, ubytovacie a pohostinské služby. Okresné mesto Kežmarok je vzdialené len 3 kilometre a Poprad 19 km.

Pre viac informáciíí volajte 0944 107 077.