Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj garáž v centre mesta Lučenec

  • Malé objekty, garáže, Predaj, Lučenec | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Lučenec | pic. 2
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Lučenec | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Lučenec | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Lučenec | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
F. Lehára
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
22.09.2020
Aktualizované
23.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj garáž s pozemkom v radovej zástavbe, v  Lučenci, na ul. F. Lehára . Je v dobrom stave , suchá, zavedená  elektrika,  strešná krytina plechová, podlaha betón.   Cena 8 500 €, vrátane úložných priestorov.

,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku..

Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.