Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Baďová
badova@diamondreality.sk
0908 545 587

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RD na predaj

Typ
Predaj
Okres
Levice
Mesto
Lontov
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1007 m2
Celková plocha
1007 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
18.11.2022
Aktualizované
18.11.2022
Cena 25 000,00 €
Viera Baďová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 545 587

Popis nehnutelnosti

Ponuka rodinného domu na predaj.Dom sa nachádza v dedine blízko Levíc.Pozemok 1007m2z toho zastavaná plocha 403m2.Dom má 3izby,kuchyňu,kúpelku,dielňu.Garáž je na dvore.Dom potrebuje rekonštrukciu no tá sa dá realizovať počas bývania.V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.Naša RK vám zodpovie všetky otázky,pomôže vám aj pri vybavení financovania vašej nehnuteľnosti.Poskytneme vám kompletný právny servis.Tešíme sa na každého,kto sníva o vlastnom bývaní.