Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 168 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Benec
benec@dealreal.sk
0919262635

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nebytový priestor Liptovský Mikuláš, centrum

Typ
Predaj
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Štúrova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
94 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.03.2020
Aktualizované
12.05.2020
Richard Benec Deal real estate, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor na Štúrovej ulici v Liptovskom Mikuláš,i s rozlohou 94m2. Nachádza sa tu veľká miestnosť na prevádzku rôznych podnikateľských činností, kancelária, sklad, toaleta a kúpeľňa. Objekt má dva vchody. Jeden vstup je z ulice a druhý zo zadnej časti objektu na zásobovanie. Veľké výkladné okná sú plastové. Kúrenie je ústredné, radiátory s možnosťou vlastného merania spotreby. Nachádza sa tu prípojka elektriky, vody a kanalizácie. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.