Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 3+1-izbový byt Liptovský Mikuláš, kompletná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Mestská časť
Podbreziny
Ulica
Senická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
07.03.2023
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny trojizbový byt na Podbrezinách, Senická ulica, Liptovský Mikuláš. Je priestranný d podlahovou plochou 78m2  a nachádza sa na 8. poschodí v 8-poschodovom panelovom bytovom dome, zabezpečeným elektrickým vrátnikom. Byt je orientovaný na Juh - Sever. Parkovanie je pred bytovým domom, kúrenie je centrálne – biomasa. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r.2015. Kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatným WC sú murované. Boli vymenené plástové podlahy, v celom byte okrem kúpeľne s WC, kde je dlažba, V kuchyni je nová linka so zabudovanou umývačkou riadu. V byte bola zrekonštruovaná loggia – juh, s plástovými oknami a dlažbou. K bytu prislúcha pivnica a spoločná bicykláreň. Na bytovom dome bola vymenená strecha v roku 2022. Náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu sú 130 000 € plus 40€ elektrina a 7€ plyn. V okolí bytu  je široká občianska vybavenosť, vrátane základnej a materskej školy, obchodu, reštaurácie, pošty, lekára, zubára, detského ihriska, fitness, lyžiarsky vlek. V prípade Vášho záujmu, Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.