Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Typ
Predaj
Mestská časť
Podbreziny
Ulica
Podhoranská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2084 m2
Pridané
16.12.2021
Aktualizované
16.12.2021
Cena 0,00 €
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Podbreziny.
Pozemok sa nachádza hneď na začiatku mestskej časti Podbreziny. Je predelený cestnou komunikáciou. Podľa územného plánu je tu možné vybudovať napríklad apartmánový dom, reštauračné zariadenia a podobne.
V rámci predaja pozemku je k dispozícii aj štúdia na apartmány dom.
Prístup k pozemku je z hlavnej komunikácie.
Dostupné IS: voda, kanalizácia, elektrika.
Celková výmera pozemku je 2.084 m2.
Priamo z pozemku je to len 4 km do centra Liptovského Mikuláša, 8 km Aquapark Tatralandia, 20 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, 22 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.
Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042.