Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt na prenájom v Liptovskom Mikuláši

Typ
Prenájom
Ulica
Revolučná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.09.2017
Aktualizované
22.06.2018
Cena 270,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence ponúka do dlhodobého prenájmu 2 izbové byty v zrekonštruovanom bytovom dome KOŽIAR v Liptovskom Mikuláši na Revolučnej ulici. Jedná sa byty rôznych výmer a dispozičného riešenia. Obytná plocha bytov je cca 50 m2, dispozične riešenie bytov – vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa spojená s obývačkou a spálňa. Vykurovanie je zabezpečené ústredne vlastnou kotolňou. V bytoch je položená plávajúca laminátová podlaha – izby a kuchyňa, resp. keramická dlažba – kúpeľňa a WC. V kuchyni je nová linka a sporák (plynová varná doska na plynovú fľašu). Parkovanie je bezproblémové v areáli bytového domu. Cena prenájmu 260 €/mesiac za menší a 270,-€ za väčší byt. Pre ďalšie informácie, alebo dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte makléra 0901 705 709, alebo mail: jan.kakos@residence-real.sk