Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Posledný 2 izbový apartmán na predaj s možnosťou nájmu

Typ
Prenájom
Ulica
Belanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.07.2023
Aktualizované
24.04.2024
Cena 400,00 €/mes.
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Bývať v nájme, alebo si byt kúpiť? Teraz môžete oboje!
Súčasná situácia na trhu s bývaním necháva veľa ľudí vo vyčkávacej situácii, dúfajúc, že sa niečo zmení k lepšiemu. Predvídať vývoj na realitnom trhu je dnes veľmi ťažké. Jedna z mála istôt je fakt, že dlhodobo cena nehnuteľnosti vždy narastá.
Protiinflačná pomoc:
Aby ste už viac nemuseli čakať s novým bývaním, prinášame vám novú „protiinflačnú“ pomoc s bývaním. Bývať vo svojom novom jednoizbovom byte vo výhodnej lokalite Liptovského Hrádku môžete už zajtra vďaka okamžitému prenájmu. Dostanete k dispozícii byt, ktorého vybavenie vrátane kuchyne môžete prispôsobiť svojmu vkusu. Nájomné 400,- eur platíte developerovi nehnuteľnosti, spoločnosti Verex, energie potom samostatne ich jednotlivým dodávateľom.
V čom spočíva výhoda takéhoto bývania?
Pri podpise nájomnej zmluve zároveň podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. V nej vám garantujeme, že nech ceny nehnuteľností porastú akokoľvek, vy si byt, v ktorom už bývate, môžete odkúpiť kedykoľvek v priebehu najbližších piatich rokov za nezmenenú cenu.
A tak, kým sa priemerne nehnuteľnosť zhodnocuje na trhu o 5%, vy si aj o päť rokov môžete byt kúpiť za cenu, koľko stojí dnes.
Bonus pre vás – splácajte si byt bezúročne
Svoj byt si môžete popri nájomnom bývaní bezúročne splácať už dnes. S pravidelnou dodatočnou minimálnou mesačnou splátkou vo výške 100 EUR (alebo aj viac, podľa vašich možností), sa vám každá mesačná splátka odpočítava z kúpnej ceny nehnuteľnosti. Keď sa rozhodnete byt odkúpiť, bude jeho cena lacnejšia o tieto splátky, pričom značne ušetríte na úrokoch, ktoré by ste pri bežnej hypotéke či pôžičke museli splácať. Tu si jednoducho znižujete cenu bytu, ktorý ešte len kúpite v budúcnosti.
Flexibilné riešenie pre flexibilný život
Možno dnes ešte neviete, kde budete za päť rokov. No bývať potrebujeme všetci. Preto vám prinášame kombináciu nájmu s možnosťou garantovaného odkúpenia – príležiitosť, akú vám iní developeri, či banky neumožnia.
Pre viac informácií, či v prípade záujmu, je vám k dispozícii náš maklér Ján Kakoš na telefóne 0901 705 709, alebo jan.kakos@residence-real.sk