Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
372 958 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj, Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Typ
Predaj
Ulica
V Luhoch
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
280 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.02.2024
Aktualizované
12.02.2024
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Hľadáte vhodnú investičnú príležitosť na Liptove? Ak áno ste na správnom mieste!
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej vyhľadávanej časti mesta Liptovský Mikuláš - Palúdzka.
Dom je vhodný ako na súkromné účely tak aj na komerčný dlhodobý alebo krátkodobý nájom, prevádzku zdravotníckeho zariadenia, kozmetických štúdií a podobne.
Murovaný dom stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 438m2. Zastavaná plocha domu je 130m2. Úžitková plocha domu je cca 280m2. Vstup na pozemok je z asfaltovej mestskej komunikácie.
Dispozične pozostáva z 2 obytných podlaží a veľkého podkrovia, ktoré sú prepojené jedným hlavným schodiskom, na ktoré sa dostaneme hneď na vstupe z hlavného vchodu do domu z jeho západnej strany.
Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, pivnice a priestranný 2 izbový byt o výmere cca 66m2 s vlastným výstupom na terasu a záhradku.
Na 1 NP sa nachádzajú 2 byty, každý o výmere cca 43 m2 s balkónmi o výmere 4,4 m2.
Podkrovie je neobývateľné a slúži skôr ako úložný priestor.
Všetky tri bytu sú dokončené v jednotnom prevedení: podlahové kúrenie a chladenie, okná a balkónové/terasové dvere – 3x sklo (plastové), vápenno cementové omietky, kvalitne korkové podlahy JELINEK, drevené okopové lišty, zásuvky a vypínače LEGRAND, LED svietidla a podsvietenie, súčasťou vybavenia každého bytu sú šatníkové skrine, postele (bez matracov), sedačka v obývačke, deliace a tieniace závesy, kuchynský stôl a stoličky, 2 izbový byt na prízemí má funkčný komín pre napojenie krb/piecka. Kuchyne majú indukčný sporák, el. rúra, digestor, 60cm umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, dubová pracovná doska + osvetlenie, výsuvne a otváravé skrinky so spomaľovačmi. Kúpeľne: keramické obkladačky a dlažba, vane KALDEWEI – smaltovane, 2 izbový byt na prízemí má sprchový kút walk-in.
Pôvodná stavba domu bola postavená v roku 1974 na betónovom základe. Dom je postavený z porobeton hr 400mm, deliace priečky plná pálená/voštinová tehla, monoliticky železobetónový strop prízemie-1NP, trámový strop 1NP-povala, monolitické schodisko, sedlová väzníková strecha.
V Januári 2024 bola na dome ukončená je kompletná rekonštrukcia. V rámci rekonštrukcie boli zrealizované hlavne tieto práce: rekonštrukcia IS prípojok (voda, odpad, elektrika, príprava na opticky kábel), obvodový plášť, zateplenie polystyrén hr 120mm, základy zateplené do plnej hĺbky - styrodur hr 120mm, plastové okná 3x sklo, hliníkové vchodové dvere 3x sklo, silikónová vonkajšia omietka, kompletná rekonštrukcia balkónov (zateplenie, hydroizolácia, zábradlie, dlažba), strešná krytina – falcovaný plech + odvodnenie do trativodu, rekonštrukcia podláh, na prízemí nová železobetónová podlaha, izolácia hr 150mm, hydroizolácia, betónový poter, podlaha, na 1NP izolácia 50mm, betónový poter, podlaha, schodisko – brúsenie a vyrovnanie epoxidová živica a náter, rekonštrukcia zábradlia, elektrika – meď, nové rozvodné skrine, v tech. miestnosti merače na spotrebu el. pre každý byt samostatne + spoločné priestory, zásuvky a vypínače LEGRAND, voda – hlinikoplast – VIEGA, v tech. miestnosti samostatné merače pre každý byt + spoločne priestory, 2x exteriérový vývod, kúrenie a TUV -inštalačný materiál VIEGA, tepelné čerpadlo DAIKIN 11kW, hlavné rozvody – meď, podlahové kúrenie a chladenie aj v spoločných priestoroch, príprava na regulovanie pomocou termostatov pre každý byt samostatne, príprava na internet v každom byte, parkovisko – štrkové lôžko, zatrávňovania dlažba (vysadená zeleň), chodníky a terasa – štrkové lôžko, betónové dlaždice a obrubníky, okolo domu odvodnený štrkový zasyp s okrasným kamenivom.
Dom je ihneď obývateľný.
Priamo z domu je to do centra mesta Liptovský Mikuláš len 1 km, lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry 16 km, Vodný park Bešeňová 18 km, Aquapark Tatralandia 4 km.
Pre kompletnú fotodokumentáciu navštívte našu domovskú stránku www.residence-real.sk
Pre viac informácií a obhliadky kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042