Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobné a skladové priestory, Liptovský Hrádok

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1560 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.02.2021
Aktualizované
31.01.2023
Cena 0,00 €/m2/rok
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RESIDENCE Liptovský Mikuláš ponúka exkluzívne na prenájom výrobné a skladové priestory v areáli spoločnosti TESLA Liptovský Hrádok.
V ponuke sú aktuálne priestory:
- v šesťpodlažnej výrobnej budove. Výmera jedného podlažia 1560 m2. K dispozícii je aktuálne jedno podlažie.

Charakteristika: Priestory vhodné pre montáž a individuálnu výrobu. Každé podlažie obsahuje kompletné sociálne zázemie. Okrem otvoreného výrobného priestoru sa na podlažiach nachádzajú priestory administratívy s možnosťou využitia ako príručné sklady. Prístup na jednotlivé podlažia, cez dve samostatné schodištia situované na severnej a južnej strane budovy, taktiež cez 2 osobné výťahy o kapacite 16 osôb a 2 nákladné výťahy o nosnosti 2000 kg. Voľný prístup pre nákladné vozidlá.

Nájom dohodou.

Vážnym záujemcom poskytne bližšie informácie mailom alebo telefonicky Ing. Peter Buocik, 0948 145 128, peter.buocik@residence-real.sk.