Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný rodinný dom, Liptovské Sliače, na predaj.

Typ
Predaj
Okres
Ružomberok
Ulica
Liptovské Sliače
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
504 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.01.2020
Aktualizované
11.05.2020
Cena 0,00 €
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Dom je 12 rokov starý, je vo výbornom stave a bez ďalších investícii pripravený na okamžité bývanie. Rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený, s obytným podkrovím. Pôdorys domu je členitý celkových rozmerov 24,5x15,0 m. Strecha je sedlová s polvalbami.
Prízemie domu zahŕňa dennú časť – kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s krbom, spojená so zimnou záhradou a prístupom na vonkajšiu terasu, špajza, zádverie, chodba, schodisko, priestor pod schodiskom, izba, kúpeľňa, WC, kotolňa, garáž a prístrešok pre auto, spolu 270,98 m2.
1.NP obsahuje chodbu, tri spálne, v každej je priestranný šatník, 2 kúpeľne, jedna je s WC, samostatné WC, priestranný povalový priestor – 54 m2 a balkón, spolu 232,57 m2.
Nachádza sa na samostatnom pozemku o celkovej výmere 5.380 m2 s priamym prístupom k hlavnej komunikácii, v tichej časti obce. Prislúchajúci pozemok je perfektne udržiavaný a upravený. Nachádzajú sa na ňom ďalšie dve stavby – záhradný domček a hospodárska budova. Na pozemku, cez ktorý preteká miestny potok, je vybudované aj malé jazierko s mostíkom, ktorý vedie k altánku.
Liptovské Sliače sú od okresného mesta Ružomberok vzdialené len 10 km. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – obecný úrad, dom kultúry, základná škola, materské školy(2), zdravotné stredisko pre dospelých aj deti, zubná ambulancia, reštaurácie, obchody, penzióny. Obec leží v Liptovskej kotline, nachádza sa tam aj štátna rezervácia Sliačske travertíny. V dosahu 15 km sú možnosti lyžovania – Malinô Brdo, do 20 km lyžiarské stredisko Jasná, vodná nádrž Liptovská Mara, termálne kúpaliská Lúčky, Bešeňová, Tatralandia Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján. Dohodnúť si obhliadku a viac informácií: 0901 705 709, jan.kakos@residence-real.sk. LEN PRE VÁŽNEHO ZÁUJEMCU. Pri serióznom jednaní dohoda možná. Cena - ponúknite.