Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Púček
tomas.pucek@residence-real.sk
+421901705701

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hotel a reštaurácia Koliba Gréta na predaj

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 0,00 €
Tomáš Púček TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705701

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelára Residence Vám ponúka na predaj turistami vyhľadávaný hotel Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici. Koliba Gréta je etablované a mimoriadne obľúbené zariadenie nachádzajúce sa v nádhernej scenérii Západných Tatier priamo na brehu Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a vodným parkom Bešeňová. Výborné je aj jeho umiestnenie pri hlavnom ťahu smerom do Poľska. Hotel je funkčný a v plnej prevádzke.
Objekt tvorí hlavná budova, ktorá pozostáva z ubytovacej a reštauračnej časti. Ubytovacia časť má recepciu a 7 samostatných izieb so sociálnych zariadením a 2 apartmány. Reštauračná časť pozostáva z hlavnej reštaurácie s kapacitou 78 osôb, v ktorej sa nachádza otvorený krb s ohniskom na priame vykurovanie a grilovanie. K reštaurácií prináleží zastrešená letná terasa s kapacitou 70 osôb. Ďalej sa tu nachádza vináreň/kongresová miestnosť s kapacitou 70 osôb, súkromný salónik pre 20 osôb a zimná záhrada s kapacitou 2O osôb.
Hlavná budova je kombinácia murovanej stavby a drevostavby. Celodrevený hotelový komplex je ladený v tradičnej lipovskej architektúre. Pred hlavnou budovou sa nachádza rozsiahle parkovisko.
Vedľa hlavnej budovy sa rozprestiera 5 samostatných murovaných a kompletne zariadených dvojpodlažných chát. Každá chata má podlahovú plochu 120m2 a vyhradené 3 parkovacie státia pred chatou.
V objekte sa na rozsiahlom pozemku nachádza spoločné ohnisko s lavicovým sedením z ťažkej ocele a červeného smreku s kapacitou 50 osôb, zastrešený altánok s veľkokapacitným grilom pre 70osôb, detské ihrisko, viacúčelové ihrisko.
Wellness s kapacitou 12 osôb ponúka fínsku saunu na drevo, vírivku, ochladzovacie jazierko, oddychová zóna s krbom a šatne so sociálnych zariadeným.
Hotel Koliba Gréta spĺňa všetky požiadavky náročnejšej klientely. Vyžitie tu nájdu rodiny s deťmi, firemné akcie, rodinné posedenia ale aj aktívny ľudia vyhľadávajúci adrenalín a dobrodružstvo.
Hotel sa predáva ako komplex spolu so zariadením. Kompletne vybavené kuchyne, výdajné pulty, nábytky, inventár, web stránky, rezervačný systém, databáza klientov, dobré meno a know-how.
Predmetom predaja sú aj pozemky o výmere 6.304 m2, na ktorých je možné realizovať ďalšiu výstavbu. Ďalších 5.334 m2 prislúchajúcich k objektu je v dlhodobom prenájme.
V prípade záujmu je možné odkúpiť aj objekt „STODOLA“. Je kompletne zariadený inventárom a kuchyňou. Podlahová plocha je 540m2. Slúži na organizovanie svadieb a osláv. Kapacita je 200osôb.
V prípade obhliadky alebo bližších informácií prosím kontaktujte makléra: Tomáš Púček 0901 705 701, tomas.pucek@residence-real.sk.