Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jela Béresová
beresova@loftreal.sk
0903 785 292

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj chata Limbach, krásna príroda - ideálny relax

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Limbach
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
13.09.2020
Aktualizované
13.09.2020
Jela Béresová LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 785 292

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v obci Limbach. Situovanú v krásnom prostredí lesa Limbašskej doliny. Murovaná chata je 2-podlažná, čiastočne podpivničená , dobrý prístup autom. V okolí sú zaujímavé turistické trasy a cyklotrasy pre možnosť aktívneho oddychu.

Chata bola navrnutá a postavená architektom, kolaudácia 1982. Kvalitne postavená stavba je suchá a udržiavaná. Prízemie tvorí otvorený priestor obývacej izby s kuchynským kútom. Podkrovie - 1 spálňa. Kúrenie krb a pec na tuhé palivo. Za chatou je dreváreň. Úžitková plocha cca 70 m2, zastavaná 69 m2. Voda bola riešená kopanou studňou, elektrika nie je privedená, pozemok v nájme s možnosťou odkúpenia.

Cena 48 000 €

Kontakt : Jela Béresová 0903 785 292

email: beresova@loftreal.sk