Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim sro predá 6 izbový rod. dom s krásnym výhľadom v Limbachu

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Limbach
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
281 m2
Celková plocha
281 m2
Počet izieb
6
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
01.12.2022
Cena 599 000,00 €
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim sro predá pekný 6 izbový rodinný dom v Limbachu na Športovej ulici s upraveným pozemkom a nádherným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu.

Jedná sa o rodinný dom, kolaudovaný v roku 2014, murovaný, čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou s betónovou škridľou, dvojpodlažný, so vstupom na medziposchodí. Dom má veľkú vstupnú predsieň, 6 priestranných izieb, 2 kúpeľne a 2 samostatné WC, halu so schodiskom, komoru, technickú miestnosť, pivnicu, úložný priestor pod strechou a dielňu. Má úžitkovú plochu 281 m2, z toho obytná plocha len izieb je 134 m2.

Rozloha krásne upraveného pozemku je 974 m2, z toho zastavaná plocha je 186 m2. Pozemok je mierne svahovitý, vykaskádovaný. Záhrada je udržiavaná, má zväčša trávnaté plochy a vysadené nízke aj vysoké rastliny. Súčasťou záhrady je spevnená terasa so sedením. Záhrada je napojená na automatickú závlahu, nachádza sa v nej aj zberná nádoba na dažďovú vodu, trávnik je chránený sieťami proti krtkom. Pozemok je oplotený.

Dispozícia domu:
- Prízemie pozostáva z obývačky spojenej s kuchyňou, komory, kotolne, kúpeľne, spálne a dielne s pivnicou. Z prízemia je výstup na priestrannú terasu.

- Na medziposchodí je už spomínaný vstup do domu a WC s bidetom a úložným priestorom.

- Na poschodie vedie kvalitné schodisko, ktoré vytvára veľký otvorený priestor nádherne presvetlený strešnými oknami. Tu sa nachádzajú štyri spálne, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a vývodmi na práčku, samostatné WC s bidetom a tiež výstup do úložného priestoru v streche.
V prípade potreby je k dispozícii pôdorys.

Video obhliadku nájdete na https://www.zoznamrealit.sk/apartim-sro-preda-6-izbovy-rod-dom-s-krasnym-vyhladom-v-limbachu-709759

Vstup na pozemok je cez bránu na diaľkové ovládanie a tiež bránkou na diaľkové ovládanie. Pri dome je parkovanie pre tri autá.

Dom má vlastné plynové kúrenie s radiátormi kombinované s elektrickým podlahovým kúrením. Má alarm - bezpečnostný systém, elektrické rolety v obývačke, nepriestrielné zasklenie okien, prípravu na krb a centrálny vysávač. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Obec Limbach má výbornú občiansku vybavenosť, množstvo možností na kultúrne aj športové vyžitie a tiež dobré dopravné spojenie do Bratislavy, ako aj na diaľnicu.

Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru.

Kontakt:
p. Herceg
0903 408 815
www.apartim.sk
apartim@apartim.sk