Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2779 Predaj: Polyfunkčný objekt Lietavská Lúčka

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Ulica
Lietavská Lúčka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
185 m2
Celková plocha
401 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.10.2022
Aktualizované
09.05.2023
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2779  Predaj: Polyfunkčný objekt Lietavská Lúčka

EXKLUZÍVNE !!

Objekt je čiastočne podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a čiastočne obytné podkrovie, možnosť zobytniť aj ďalšiu časť podkrovia ( + 45 m2).  

V suteréne sú dve miestnosti  (pivnice 22,8 + 17,5 ), prízemie  (108 m2) tvorí  predajňa, zázemie a sklad, na poschodí je možnosť bývania – miestnosť + kúpeľňa (37 m2) . K budove ešte patrí plechový sklad  (50 m2).  Vykurovanie a príprava teplej vody vlastným plynovým kotlom, možnosť pripojenia na internet, elektr. zabezpečovacie zariadenie, možnosť umiestnenia veľkého bilboardu na stene budovy pri frekventovanej ceste Žilina – Rajec. Parkovanie vo dvore – 5-6 automobilov.

 

Starší dom ( časť dvojdomu), počas svojej životnosti viackrát stavebne upravený podľa účelu využitia (rodinný dom, obchod a pod.). Posledná rekonštrukcia bola realizovaná súčasným vlastníkom nehnuteľnosti v roku 2015 - výmena okenných výplní a výplne vchodových dverí, nové rozvody elektroinštalácie, vody a kanalizácie, nové vnútorné omietky a maľby, izolácia obvodového muriva , kúrenie, podlahy.

IS:  voda, elektrika, plyn a kanalizácia.

Pozemok celkom 401 m2, voľná časť je spevnená betónovou dlažbou.
Cena komplet: 250.000,- Eur